Důvod mě.

7. ledna 2015 v 10:03 | Tia
Chci žít, ale copak to jde?
Podívám se do zrcadla a vidím zhrouceninu toho, co kdysi bývala malá usměvavá holčička.
Kde je? Chybí mi a chci ji zpátky.
Pamatuji si, jak kdysi někdo jednou řekl:" Vidíš to ošklivé káčátko? Tak ty jsi přesně, jako ono. Jednou z tebe bude krásná labuť, nic si nedělej z těch kačen a slepic okolo." Jaká to ironie, že jsem to byla právě já a říkala jsem to klučinovi, kterého jsem již nikdy nespatřila.
Je možné, že čím víc rostu, tím více přicházím o rozum? Ne, protože já sama moc dobře vím, proč je ze mě to, co je.
Jakou váhu můžou mít stále se omílející věty? Velkou. Velkou pro malou holčičku, která hledá kamarády a místo toho najde bolest, strach a pláč.
Myslíte, že ji to přejde a že neponese žádné následky do budoucna a že když se jí po 9ti rokách toho samého omluvíte, tak že bude vše ok?? Nebude. Ale řekne vám přesný opak, protože se naučila nedávat bolest nikdy najevo.
Jak se asi tato nyní už slečna cítí? Bolí jí to stále? Cítí se tak, jak se cítila vždy, nicotně. Ano bolí, každá vzpomínka, kterou si slíbila, že si už nikdy nezobrazí se ji zabodne do duše, jako další střep.
Jaké jsou následky? Fatální.
Děti jsou přeci jenom děti, nemohou za to, co dělají, vždyt jsou ták nevinné!
Jděte s tím už sakra někam! Když jsou tak nevinné, tak proč mě zničily?! Proč mi zničily první roky života a tím mi stále ničí i celý život?! Sebraly mi všechno, co jsem měla! Sebevědomí, radost a dětství... A to ne jenom mě.Říká se, že vše jednou odstoupí, že vše jednou skončí, že za mrakem je slunce. A víte co?
Já tomu nevěřím. Není černá, ani bílá, jsou pouze odstíny šedé. Neni dobro, ani zlo, jsou pouze neutrální charaktery pochycené každým jinak. A nakonec není den, ani noc, tak na co vstávat a chodit spát.
Řekneš si " Je to jenom věta." Ale ta věta může mít hodnotu života.

Ted se mě zeptej: Proč se ničíš?...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama